SR732BRTTD2R61F
MFR.Part #
SR732BRTTD2R61F
JLCPCB Part #
C5759781
Description
-55℃~+155℃ 2.61Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS