SR732BRTTD2R55F
MFR.Part #
SR732BRTTD2R55F
JLCPCB Part #
C6824328
Description
-55℃~+155℃ 2.55Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS