SR732BRTTD1R78F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732BRTTD1R78F
JLCPCB Part #
C7320269
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.78Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS