SR732BRTTD1R6G
MFR.Part #
SR732BRTTD1R6G
JLCPCB Part #
C5925855
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS