SR732BRTTD100J
MFR.Part #
SR732BRTTD100J
JLCPCB Part #
C6495946
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS