SR732ATTDR787D
MFR.Part #
SR732ATTDR787D
JLCPCB Part #
C2600220
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 333mW 787mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS