SR732ATTDR576F
MFR.Part #
SR732ATTDR576F
JLCPCB Part #
C2599772
Description
-55℃~+150℃ 333mW 576mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS