SR732ATTDR402F
MFR.Part #
SR732ATTDR402F
JLCPCB Part #
C3999081
Description
-55℃~+150℃ 333mW 402mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS