SR732ATTDR374D
MFR.Part #
SR732ATTDR374D
JLCPCB Part #
C2601068
Description
-55℃~+150℃ 333mW 374mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS