SR732ATTDR316D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732ATTDR316D
JLCPCB Part #
C2601125
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 316mΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS