SR732ATTD3R16D
MFR.Part #
SR732ATTD3R16D
JLCPCB Part #
C4036986
Description
-55℃~+150℃ 3.16Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS