SR732ATTD1R1G
MFR.Part #
SR732ATTD1R1G
JLCPCB Part #
C4105504
Description
-55℃~+150℃ 1.1Ω 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS