SR732ARTTD1R8J
MFR.Part #
SR732ARTTD1R8J
JLCPCB Part #
C6824269
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS