SR732ARTTD1R1G
MFR.Part #
SR732ARTTD1R1G
JLCPCB Part #
C5759710
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS