SR732ARTTD1R10F
MFR.Part #
SR732ARTTD1R10F
JLCPCB Part #
C5759701
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS