SR731JTTDR750F
MFR.Part #
SR731JTTDR750F
JLCPCB Part #
C186569
Description
250mW 750mΩ Metal Film Resistor SMD ±1% ±200ppm/℃ 0603 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS