SR731JTTDR634F
MFR.Part #
SR731JTTDR634F
JLCPCB Part #
C2599677
Description
-55℃~+150℃ 250mW 634mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS