SR731JTTDR604F
MFR.Part #
SR731JTTDR604F
JLCPCB Part #
C2599984
Description
-55℃~+150℃ 250mW 604mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS