SR731JTTDR560F
MFR.Part #
SR731JTTDR560F
JLCPCB Part #
C186566
Description
-55℃~+150℃ 250mW 560mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS