SR731JTTDR487F
MFR.Part #
SR731JTTDR487F
JLCPCB Part #
C4201945
Description
-55℃~+150℃ 250mW 487mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS