SR731JTTDR422F
MFR.Part #
SR731JTTDR422F
JLCPCB Part #
C4103897
Description
-55℃~+150℃ 250mW 422mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS