SR731JTTDR330F
MFR.Part #
SR731JTTDR330F
JLCPCB Part #
C186560
Description
-55℃~+150℃ 250mW 330mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS