SR731JTTDR270F
MFR.Part #
SR731JTTDR270F
JLCPCB Part #
C186558
Description
250mW 270mΩ SMD ±1% ±200ppm/℃ 0603 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS