SR731JTTDR160F
MFR.Part #
SR731JTTDR160F
JLCPCB Part #
C186553
Description
-55℃~+150℃ 160mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS