SR731JTTDR102F
MFR.Part #
SR731JTTDR102F
JLCPCB Part #
C3933564
Description
-55℃~+150℃ 102mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS