SR731JTTD8R45F
MFR.Part #
SR731JTTD8R45F
JLCPCB Part #
C2600008
Description
-55℃~+150℃ 200mW 8.45Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS