SR731JTTD8R20F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR731JTTD8R20F
JLCPCB Part #
C2599691
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 200mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS