SR731JTTD7R50F
MFR.Part #
SR731JTTD7R50F
JLCPCB Part #
C2599739
Description
-55℃~+150℃ 200mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS