SR731JTTD7R15F
MFR.Part #
SR731JTTD7R15F
JLCPCB Part #
C4315005
Description
-55℃~+150℃ 200mW 7.15Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS