SR731JTTD6R8J
MFR.Part #
SR731JTTD6R8J
JLCPCB Part #
C2599656
Description
-55℃~+150℃ 200mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS