SR731JTTD6R04F
MFR.Part #
SR731JTTD6R04F
JLCPCB Part #
C2599914
Description
-55℃~+150℃ 200mW 6.04Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS