SR731JTTD5R36F
MFR.Part #
SR731JTTD5R36F
JLCPCB Part #
C2599874
Description
-55℃~+150℃ 200mW 5.36Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS