SR731JTTD5R23F
MFR.Part #
SR731JTTD5R23F
JLCPCB Part #
C2599986
Description
-55℃~+150℃ 200mW 5.23Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS