SR731JTTD4R7J
MFR.Part #
SR731JTTD4R7J
JLCPCB Part #
C2599645
Description
-55℃~+150℃ 200mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS