SR731JTTD4R3G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR731JTTD4R3G
JLCPCB Part #
C2599683
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 200mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS