SR731JTTD3R24F
MFR.Part #
SR731JTTD3R24F
JLCPCB Part #
C2599899
Description
-55℃~+150℃ 200mW 3.24Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS