SR731JTTD2R87F
MFR.Part #
SR731JTTD2R87F
JLCPCB Part #
C4044000
Description
-55℃~+150℃ 2.87Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS