SR731JTTD2R70F
MFR.Part #
SR731JTTD2R70F
JLCPCB Part #
C2599846
Description
-55℃~+150℃ 2.7Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS