SR731JTTD2R4G
MFR.Part #
SR731JTTD2R4G
JLCPCB Part #
C2599784
Description
-55℃~+150℃ 2.4Ω 200mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS