SR731JTTD2R21F
MFR.Part #
SR731JTTD2R21F
JLCPCB Part #
C2599803
Description
-55℃~+150℃ 2.21Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS