SR731JTTD1R78F
MFR.Part #
SR731JTTD1R78F
JLCPCB Part #
C2599700
Description
-55℃~+150℃ 1.78Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS