SR731JTTD1R6G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR731JTTD1R6G
JLCPCB Part #
C2599786
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 1.6Ω 200mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS