SR731JTTD1R65F
MFR.Part #
SR731JTTD1R65F
JLCPCB Part #
C2600021
Description
-55℃~+150℃ 1.65Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS