SR731JTTD1R54F
MFR.Part #
SR731JTTD1R54F
JLCPCB Part #
C4063078
Description
-55℃~+150℃ 1.54Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS