SR731JTTD1R3G
MFR.Part #
SR731JTTD1R3G
JLCPCB Part #
C4007939
Description
-55℃~+150℃ 1.3Ω 200mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS