SR731JTTD1R2J
MFR.Part #
SR731JTTD1R2J
JLCPCB Part #
C2599658
Description
-55℃~+150℃ 1.2Ω 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS