SR731JTTD1R2G
MFR.Part #
SR731JTTD1R2G
JLCPCB Part #
C3971222
Description
-55℃~+150℃ 1.2Ω 200mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS