SR731JTTD1R24F
MFR.Part #
SR731JTTD1R24F
JLCPCB Part #
C3983651
Description
-55℃~+150℃ 1.24Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS