SR731JTTD1R1J
MFR.Part #
SR731JTTD1R1J
JLCPCB Part #
C2599659
Description
-55℃~+150℃ 1.1Ω 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS