SR731JTTD1R18F
MFR.Part #
SR731JTTD1R18F
JLCPCB Part #
C2599838
Description
-55℃~+150℃ 1.18Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS